برد تلفن بیسیم پاناسونیک چقدر میباشد؟
487V

برد تلفن بیسیم پاناسونیک چقدر میباشد؟

برد تلفن بیسیم پاناسونیک چقدر میباشد؟ شرکت پاناسونیک برد طراحی تلفن های بیسیم پاناسونیک برد یک تلفن را بر مبنای مسافت موثری که هنگام صحبت کردن با گوشی تلفن پاناسونیک که در آن کیفیت صدا حفظ گردد تعیین کرده است. که مینای همه آنان برد آپارتمانی بوده است . در سیستم دیجیتال بر خلاف سیستم های آنالوگ از چندین فرکانس مختلف برای ارتباط بین Base  اصلی با گوشی استفاده میگردد که این امر موجب میشود که تداخل هنگام صحبت کردن بین تلفن های بیسیم پاناسونیک به وجود نیاید.

هنگامی که هیچگونه مانعی بین گوشی تلفن و دستگاه اصلی وجود نداشته باشد باعث افزایش برد موثر گوشی میگردد بدون آنکه در کیفیت صدا تغییری حاصل شود. حال با استفاده از همین فناوری پاناسونیک نویز تلفن های خود را به حداقل رسانده و انتقال داده های صدا را از حالت آنالوگ به دیجیتال تبدیل نموده است و این امر موجب  بهبود در کیفیت صدا در گوشی های پاناسونیک شده است.

تلفن مناسب برای بردهای بالا

بهتر میباشد شما اگر قصد استفاده از تلفن های بیسیم پاناسونیک برای مکان های خارج از آپارتمان ، ویلا و دفتر کار و … دارید
که نیاز استفاده از بردهای بالاتر از روال عادی داشته باشند از تلفن های بیسیم سنوا استفاده کنید البته برن این تلفن ها نیز محدودیتی دارد و باید قبل از خرید با فروشنده صحبت و مشورت کنید.

 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.