معرفی و بررسی بازی Fancade

بررسی بازی Fancade

معرفی و بررسی بازی Fancade

Fancade – فنکید نه فقط یک بازی ، بلکه یک پکیج از مجموعه ای بیش از 50 بازی مختلف در سبک آرکید می باشد که همگی آن ها در قالب یک بازی جمع آوری شده اند. در این بخش قصد داریم به بررسی بازی Fancade بپردازیم.

بررسی بازی Fancade

مثل بازی‌های قبلی همین سازنده ترکیب یک ربات کوچک و جزیره‌های پرماجرا را تجربه می‌کنیم، در هر جزیره تعدادی مینی‌گیم وجود دارد که با تمام کردن بازی‌های هر جزیره می‌توانیم به جزیره‌ی بعدی برویم. تنوع این بازی‌ها هم بالاست و از اتومبیل رانی و پازل تا مینی‌گلف را تجربه می‌کنید اما این مینی‌گیم‌ها بر خلاف عادت بازی‌های کژوال ، تعداد مراحل کمی دارند و هرکدام چیزی حدود ۱۰ مرحله را شامل می‌شوند؛ نتیجه‌ی این طراحی این است که بازی از همان مرحله‌ی اول چالش‌برانگیز است و از طرفی هم کیفیت برای کمیت فدا نشده و ما تجربه‌ای کوتاه اما با کیفیت را خواهیم داشت.

با گذراندن هر مرحله تعدادی ستاره جایزه می‌گیرید که در حقیقت اعتبار شما در پلتفرم Fancade است. بله، من Fancade را بیشتر یک پلتفرم می‌دانم تا یک بازی چرا که به شما اجازه می‌دهد خودتان هم بازی بسازید و چیزی که ساخته‌اید را به اشتراک بگذارید تا بقیه هم آن را تجربه کنند. اگر حوصله‌ی کنار هم چیدن اجزا و ساخت یک بازی جدید را ندارید، می‌توانید مراحل بازی را ویرایش کنید و تغییر بدهید ولی اگر حال و حوصله‌اش را دارید می‌توانید با استفاده از اجزایی که در اختیارتان قرار می گیرند، مراحل کاملا جدیدی طراحی کنید یا بازی‌های مجبوب‌تان را بازسازی کنید. بازی‌های ساخته‌ی بازیکنان در بخش Arcade نمایش داده می‌شوند و به تفکیک موضوع، بازی‌های برتر و بازی‌های محبوب دسته‌بندی می‌شوند.

همه‌چیز در بازی Fancade سریع و روان جلو می‌رود، تنوع و کیفیت بازی‌ها هم کاملا راضی‌کننده است اما اگر می‌خواهید به همه‌ی بخش‌ها دسترسی کامل  داشته باشید باید از پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کنید و اگر نه،‌ با کمی صبر و تماشای تبلیغ‌های گاه به گاه -که کم و قابل‌ چشم‌پوشی هستند- می‌توانید از تمام بخش‌های بازی استفاده کنید. اگر بازی‌های آرکید را دوست دارید حتما Fancade را نصب کنید و لذت ببرید و حتی اگر طرفدار آرکید نیستید هم پیشنهاد می‌کنم امتحانش کنید.