501V

کامپیوتر

 

امروزه کامپیوتر به یکی از ملزومات زندگی هر شخص تبدیل شده است . مشاغل، سازمان ها، کسب و کار ها، امور خیریه، سرگرمی و تفریح در سرتاسر جهان همگی به نوعی با کامپیوتر ارتباط دارند و هر کدام به نحوی یک نوع از آن را با توجه به نیاز خود تهیه و از آن استفاده میکنند.بدین ترتیب با وجود افزایش نیاز افراد در گذر زمان کمپانی های بزرگی از گذشته تا به امروز اقدام به طراحی و تولید  انواع لپ تاپ ، کیس آماده ، آل این وان و تبلت و الترابوک با کاربری های مورد نیاز کاربران خود کرده اند . از جمله کمپانی هایی که در این عرصه بسیار موفق عمل کرده اند می توان به کمپانی های قدرتمند ایسوس، لنوو ، ایسر ، اچ پی و ام اس آی و … اشاره کرد که اقدام به طراحی و تولید انواع کامپیوتر مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا کرده اند .

در فروشگاه اینترنتی پایاتل میتوانید تمامی موارد و ویژگی های لپ تاپ، کیس آماده ، آل این وان و تبلت و الترابوک و… مورد نظر خود را بررسی کرده و با مدل های مشابه مقایسه کنیدو با خیالی آسوده خریدی دلچسب داشته باشید.

خرید اینترنتی و ارسال سریع  انواع کامپیوتر با بهترین قیمت و جدیدترین مدل ها از برند های ایسوس(ASUS)، لنوو (LENOVO)، ایسر(ACER) ، اچ پی(HP) و ام اس آی(MSI) با گارانتی معتبر را در فروشگاه اینترنتی پایاتل تجربه کنید.

 

انواع محصولات کامپیوتر

فروش انواع لپ تاپ

فروش انواع تبلت و الترا بوک