About Us

چرا خرید اینترنتی؟

با شتاب گرفتن امور در زندگی امروزی، ارزش وقت بیش از پیش برای شهروندان ابرشهرهایی مثل تهران آشکار میشود و در عین حال در شهرهای کوچکتر هم دسترسی به بازاری که تمام خواسته های ما را برآورده کند دشوار و حتی گاه غیرممکن است.

چرا خرید اینترنتی از فروشگاه پایاتل؟

مجموعه پایاتل متشکل از تیمی با سال ها سابقه درخشان و مستمر فروش محصولات دیجیتال در بازار ایران و آشنایی با نیاز مشتریان بر پایۀ درک ارزش زمان و تغییر روش های خرید، با ایجاد میانبری الکترونیکی، این امکان را فراهم میکند تا شما بدون اتلاف وقت در ترافیک و سرگردانی در فروشگاههای مختلف با مطمئن ترین و ساده ترین راه به بزرگترین بازار کالای دیجیتال در ایران متصل شوید و همواره در این راستا میکوشد که با بهره گیری از دانش روز این امر را برای شما عزیزان هموار سازد.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی پایاتل؟

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پایاتل ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه این امکان را برای شما به وجود می آورد که با بررسی و مقایسه از بین صدها محصول به کالای مورد نظر خود برسید. به همین منظور ما همواره تلاش کرده ایم که با مشخصات محصولات اطلاعاتی دقیق و کامل را در اختیار شما قرار دهیم.

بی شک گشت وگذار در بازاری کامل و جامع و همچنین امکان وسیع انتخاب، خریدی لذت بخش و مطمئن را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

چه تضمینی برای خرید از فروشگاه اینترنتی پایاتل وجود دارد؟

خوشبختانه به حسن حضور مستقیم طی چندین سال متوالی در بازار ایران می توانیم تضمین اصل بودن کالا و ارسال سریع محصولات و همچنین ارزان ترین قیمت ممکن در تناسب با کیفیت را ارائه کنیم.

 

ما مشتاقانه منتظر یک دوستی متقابل و طولانی با شما میمانیم.

. پایاتل نمایندگی سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته

در حال حاظر وسایل ارتباطی  نقش به سزایی در زندگی روزمره ما دارند ، از جمله تلفن که به عنوان مهمترین وسیله ارتباطی این امکان را  برای ما فراهم می سازد تا با مشتریان ، خانواده و شرکای تجاری خود به راحتی ارتباط بر قرار کنیم . همچنین  سیستم های نظارتی و حفاظتی نقش موثری در ایجاد امنیت و جلوگیری از بروز حوادثی مانند سرقت، آتش سوزی و …. دارند .

در همین راستا پایاتل نمایندگی سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته جهت نصب ، ارتقاء و بهبود اینگونه سیستمها آغاز به فعالیت نموده و اکنون پس از سالها کسب تجربه از لحاظ علمی و عملی با کادری مجرب و متعهد آماده ارائه هرگونه خدمات در این زمینه به شما  مشتریان  گرامی  می باشد. امروزه مهم  نیست که ما از کدام شرکت یا فروشگاه خرید می نماییم بلکه مهم این است که کدام یک از  آنها خدمات بهتری را به ما عرضه می نمایند.

پایاتل با راه اندازی سامانه پیام کوتاه با هدف مشتری مداری سعی بر آن داشته که خدمات و پشتیبانی بهتر و مطلوب تری  را ارایه نماید.

شما  می توانید با ارسال عدد ۱ به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۸۱۴۱۰ , و یا با پر کردن فرم در قسمت پشتیبانی (کلیک کنید) منتظر تماس کارشناسان ما برای مشاوره باشید.

پایاتل نمایندگی سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته

فروش دوربین های آنالوگ و تحت شبکه مداربسته اسپرادو
فروش دوربین های آنالوگ و تحت شبکه مداربسته ورتینا
فروش دوربین های آنالوگ و تحت شبکه مداربسته ال جی
فروش سیستم های ارتباطی پاناسونیک ( سانترال – فکس – تلفن بیسیم )
فروش سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت
مشاوره و اجرای سیستم های مداربسته
مشاوره و اجرای سیستم های اعلام سرقت و اعلام حریق
خدمات و پشتیبانی از کلیه سیستم های مداربسته
خدمات وپشتیبانی از کلیه سیستم های اعلام سرقت و اعلام حریق
انتقال تصویر در بستر اینترنت – شبکه و موبایل

ما مشتاقانه منتظر یک دوستی متقابل و طولانی با شما ، میمانیم.