آموزش تبدیل فایل MKV به MP4 در اندروید

تبدیل فایل MKV به MP4 در اندروید

آموزش تبدیل فایل MKV به MP4 در اندروید

از آنجایی که تنها چند سال از معرفی فرمت MKV می گذرد ممکن است مشکلاتی هنگام استفاده از آن وجود داشته باشد. در این حالت می توانید آن را تبدیل به فرمت های دیگر کنید. در این بخش می خواهیم روش های تبدیل فایل MKV به MP4 در اندروید را به شما عزیزان آموزش دهیم.

روش های تبدیل فایل MKV به MP4 در اندروید

VidSoftLab

برنامه VidSoftLab یکی از بهترین ابزارها جهت تبدیل انواع فایل های ویدیویی از جمله تبدیل فیلم MKV به ویدیو MP4 برای اندروید است. رابط کاربری این برنامه بسیار کاربر پسند است. به طوری که می تواننید رنگ محیط برنامه را طبق سلیقه خود تنظیم کنید. اما کار اصلی نرم افزار یعنی تبدیل فرمت های ویدیویی نیز به خوبی انجام داده می شود.

فرمت های صوتی و ویدیویی مختلفی چون MP4, TS,3GP, MJPEG, MKV, FLV, WAV, MPEG-1, MOV, WMV, AVI, VOB, SWF, MP3, AAC توسط این برنامه پشتیبانی می شوند. البته در نسخه رایگان فقط از ۴ فرمت ۳GP, MP4, FLV و WMV می توانید استفاده کنید. یکی از خوبی های این برنامه این است که می توانید به همه فایل های ویدیویی موجود روی گوشی خود در صفحه اصلی آن دست پیدا کنید.

MKV To MP4 Converter

با استفاده از برنامه رایگان MKV To MP4 Converter می توانید یک یا چند فایل MKV را به فرمت های ویدیویی دیگر تبدیل نمایید. عمل تبدیل در پس زمینه برنامه انجام می شود. بدین ترتیب شما می توانید به کارهای دیگر خود در گوشی برسید تا زمانی که پایان یافتن عملیات تبدیل از طریق نوتیفیکیشن به اطلاعتان برسد. در این نرم افزار هم قادر به تعیین رزولوشن، بیت ریت صدا، کانال انتخابی برای پخش صدا و دیگر مواردی از این دست خواهید بود. دسترسی و استفاده از این برنامه کاملا رایگان است.

HD Video Converter & Compressor

برنامه Video Converter & Compressor نیز یکی از بهترین ها در وزه خود می باشد. در این برنامه می توانید به تبدیل اننواع فرمت های صوتی و تصوری به هم بپردازید. علاوه بر این امکان فشرده سازی فایل های ویدیویی نیز برای شما فراهم شده است. این کار از طریق کاهش رزولوشن ویدیو مورد نظر صورت می گیرد. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و از رابط کاربری خوبی نیز بهره می برد. این برنامه را می توانید به صورت رایگان نیز مورد استفاده قرار دهید.

Video Format Factory

تبدیل کنننده Video Format Factory از رابط کاربری خوبی بهره می برد که انواع ویژگی ها و قابلیت ها را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید انواع فرمت ها نظیر MP4, FLV, MPEG-1,2, MOV, MKV, WMV, AVI, VOB, 3GP را به یکدیگر تبدیل کنید. تنها باید روی دکمه Add کلیک کرده و پس از مشخص کردن مکان ذخیره فایل، دکمه Convert Now را لمس نمایید.