آموزش تبدیل فرمت HEIC به JPG در اندروید

تبدیل فرمت HEIC به JPG در اندروید

آموزش تبدیل فرمت HEIC به JPG در اندروید

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ فرمت HEIC را به عنوان فرمت اصلی ذخیره عکس در گوشی های آیفون برگزید. اما این فرمت در سیستم عامل اندروید پشتیبانی نمی شود. اگر می خواهید روش های تبدیل فرمت HEIC به JPG در اندروید را یاد بگیرید با ما در این بخش همراه باشید.

روش های تبدیل فرمت HEIC به JPG در اندروید

نرم افزار LUMA

Luma یکی از بهترین نرم افزار تبدیل فرمت HEIC به JPG است که می توانید آن را دانلود کنید. حجم آن بسیار کم است و شما را با تبلیغات بمباران نمی کند! تصاویر را بدون زحمت تبدیل می کند. پس از دانلود نرم افزار تبدیل فرمت عکس HEIC به JPG برای اندروید ، آن را باز کنید. شما با یک صفحه پراکنده با چند گزینه روبرو می شوید: From HEIC و To HEIC. شما From HEIC را انتخاب زیرا آنچه ما به دنبال آن هستیم تبدیل تصاویر HEIC به JPG است.

پس از آن، روی نماد + ضربه بزنید. سپس به شما دو گزینه ارائه می شود. گزینه Open Single Image به شما امکان می دهد تصاویر را بصورت جداگانه برای تبدیل انتخاب کنید. از طرف دیگر، گزینه Open Images Folder به شما امکان می دهد هر پوشه حاوی چندین تصویر HEIC را برای تبدیل انتخاب کنید. اگر گزینه Open Single Image را انتخاب می کنید، تصویری را که می خواهید تبدیل کنید از حافظه داخلی دستگاه Android خود انتخاب کنید. پس از آن، روی گزینه Save As JPG ضربه بزنید و Luma در عرض چند ثانیه تصویر انتخاب شده را تبدیل می کند. فراموش نکنید که پوشه ای را برای برنامه تعیین کنید تا تصویر پس از تبدیل، در آن ذخیره شود.

اگر گزینه Open Images Folder را انتخاب کردید، پوشه حاوی فایل های HEIC را انتخاب کنید، تصاویری را که می خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید و سپس بر روی تبدیل ضربه بزنید.

نرم افزار TOTAL MEDIA CONVERTER

Total Media Converter برنامه دیگری است که به شما امکان می دهد تصاویر HEIC را به راحتی به JPG تبدیل کنید. همچنین می توانید تصاویر را به انواع مختلفی از فرمت های دیگر مانند PNG تبدیل کنید. برنامه را نصب کنید. به آن وارد شوید. فرمت های ورودی و خروجی را مشخص کنید و به راحتی می توانید برای تبدیل تصاویر، آنها را در صف قرار دهید. پس از اتمام کار، به سادگی روی نماد تبدیل ضربه بزنید. Total Media Converter همچنین تصاویر تبدیل شده را به طور خودکار ذخیره می کند. همچنین می توانید به پنل تنظیمات برنامه بروید تا مکان ذخیره پیش فرض فایل های خود را تغییر دهید.

سایت HEICTOJPG

HEICtoJPG یکی دیگر از ابزارهای تبدیل آنلاین است که به شما امکان می دهد به راحتی تصاویر HEIC را به فرمت JPG تبدیل کنید. این سایت تصاویر را به JPG تبدیل می کند و هیچگونه محدودیتی در مقایسه با Cloud Convert ندارد. ابزار تبدیل در حالت دسکتاپ در مرورگرهای وب اندروید نمایش داده می شود. بنابراین اگر نمی توانید چیزی را پیدا کنید، از دور کردن زوم استفاده کنید.