آموزش ریکاوری بازی های PS4

ریکاوری بازی های PS4

آموزش ریکاوری بازی های PS4

قطع ناگهانی برق یا اتصال به سرور می تواند باعث از دست رفتن فایل های  گیم و بازی در کنسول پلی استیشن 4 شود. در چنین حالتی می توانید اطلاعات ذخیره شده بازی موجود در پلی استیشن را از فضای ابری بازیابی و ریکاوری کنید. در این بخش می خواهیم روش های ریکاوری بازی های PS4 را به شما عزیزان آموزش دهیم.

روش های ریکاوری بازی های PS4

روش اول

در روش اول، در صورتی که بازی های PS4 مورد علاقه خود را در فضای ذخیره سازی ابری آنلاین آپلود کرده باشید می توانید آنها را پیدا کرده و از فضای ابری Cloud Saves برگردانید بنابراین به مسیر Settings” > click “Application Saved Data Management رفته و روی Saved Data in Online Storage و سپس Download to System Storage کلیک کنید. حالا صبر کنید تا فرایند دانلودینگ و بارگیری تمام شود. باید چندین مرتبه این روند را تکرار کنید تا همه ی بازی های از دست رفته ریکاوری شوند.

روش دوم

روش دیگر از طریق فروشگاه پلی استیشن امکان پذیر است بنابراین اگر شما بازی را از پلی استیشن استور Playstation Store خریداری کردید، به حساب کاربری خود وارد شده و دوباره آن را دانلود کنید. یعد از اینکه یا یوزر و پسورد خود وارد اکانت PS4 خود شدید به PlayStation Store بروید. بازی هایی که روی هارد درایو PS4 گم کردید و از دست دادید را پیدا کنید و دوباره دانلود نمایید. اگر سی دی بازی ها را دارید می توانید بازی های از دست رفته را از سی دی ها بازیابی کنید.