ایربادز Beats Flex با قیمتی استثنایی رونمایی شد

ایربادز Beats Flex

ایربادز Beats Flex با قیمتی استثنایی رونمایی شد

بیتس الکترونیکس (Beats Electronics) در حال حاضر یکی از زیرشاخه‌های شرکت اپل است که تحت عنوان تولیدکنند‌ه‌ی تجهیزات صوتی فعالیت می‌کند. ایربادز Beats Flex محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی رونمایی شده و تنها ۴۹٫۹۹ دلار قیمت دارد.

ایربادز Beats Flex

براساس اخبار منتشر شده ایربادز جدید بیتس از تاریخ ۲ آبان (۲۳ نوامبر) در رنگ‌های مشکی، زرد، آبی و خاکستری برای فروش دردسترس قرار می‌گیرد. این محصول نیز مانند Beats X دارای یک کابل سبک است که دور گردن فرد قرار می‌گیرند و هنگامی که قرار نیست از آن‌ها استفاده شود می‌توان خیلی راحت دو طرف ایربادز را به هم متصل کرد، زیرا درون آن‌ آهنربا قرار گرفته است. این بار بیتس از وان پلاس الگو برداری کرده و یک قابلیت خوب را به محصول خود اضافه کرده است؛ هنگامی که دو طرف ایربادز ازطریق آهنربا به هم متصل هستند، موسیقی نیز به‌طور خودکار متوقف می‌شود. سپس وقتی که کاربر بار دیگر ایرفون‌ها را درون گوش خود قرار می‌دهد آهنگ ادامه پیدا می‌کند.

به گفته بیتس ایربادز Beats Flex برای رسیدن به یک صدای غنی و متعادل از یک لایه اختصاصی با آکوستیک دو محفظه‌ای استفاده می‌کند. نقاط تهویه بسیار ریزی که توسط لیزر در ایربادز طراحی شده‌اند، به‌همراه زاویه بهینه ایرفون باعث می‌شود فشار وارد شده به گوش کاهش یابد و انتقال صدا دقیق‌تر انجام شود. علاوه‌بر موارد سخت‌افزاری، یک پردازنده دیجیتال پیشرفته نیز برای باس دقیق و کیفیت بهتر درون Beats Flex قرار گرفته است.

این محصول از کابل لایتنینگ اپل فاصله گرفته و با USB-C شارژ می‌شود؛ از همین کابل در Beats X نیز استفاده شده بود. اما بیتس برای اینکه ایربادز جدید آن به سرعت به محصولات اپل متصل شود و از قابلیت‌هایی مانند اشتراک صدا پشتیبانی کند درون آن از تراشه Apple W1 استفاده کرده است. می‌توان تنها با ۱۰ دقیقه شارژ کردن Beats Flex، یک ساعت و نیم به موسیقی گوش داد.

استفاده از  USB-C به‌عنوان درگاه شارژ Beat Flex نشان‌دهنده‌ی این است که این شرکت تلاش بیشتری برای جلب نظر صاحبان تلفن‌های هوشمندی اندرویدی انجام داده است. بیتس حتی یک برنامه‌ی اندرویدی برای کاربران ارائه می‌دهد که می‌تواند برای جفت شدن سریع و به‌روزرسانی سیستم‌عامل مورد استفاده قرار گیرد.