ایرباد Tone Free FN7 ال جی معرفی شد

ایرباد Tone Free FN7 ال جی

ایرباد Tone Free FN7 ال جی معرفی شد

آن‌هایی که اهل دنیای دیجیتال و تازه‌های این جهان جذاب الکترونیکی هستند خوب می‌دانند که برند ال جی یکی از برندهای محبوب و پرآوازه در زمینه تولیدات الکتریکی و الکترونیکی است. ایرباد Tone Free FN7 ال جی محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی معرفی شده که مجهز به ویژگی کنترل فعال نویز محیط می باشد.

ایرباد Tone Free FN7 ال جی

برخورداری از ویژگی کنترل فعال نویز محیط (ANC) به یکی از ترندهای محبوب ایرباد و به‌خصوص مدل‌های «واقعا بی‌سیم» تبدیل شده است. آخرین محصولات معرفی‌شده به بازار با این ترند، ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 نام دارد که علاوه بر امکانات بهینه‌تر نسبت به نسل پیشین، از ویژگی کنترل فعال نویز محیط استفاده می‌کند.

برخورداری از ویژگی‌های مختلف سبب ‌شده است ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 در مقایسه با مدل Tone Free FN6 کمی گران‌تر به بازار راه یابد و به ‌جای برچسب قیمت ۱۵۰ دلاری مدل پیشین، ۱۸۰ دلار قیمت داشته باشد. البته شرکت کره‌ای به مناسبت تعطیلات عید کریسمس، پیشنهاد ویژه‌ای در نظر گرفته است و علاقه‌مندان می‌توانند ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 را تا پایان روز ۲۷ دسامبر (۷ دی) به قیمت ۱۵۰ دلار خریداری کنند. ایرباد جدید شرکت کره‌ای با قیمت ذکرشده از طریق وب‌سایت رسمی ال‌جی و فروشگاه‌های مورد تأیید شرکت کره‌ای فروخته می‌شود.

ایرباد جدید شرکت کره‌ای محصول همکاری ال‌جی و Meridian Audio است تا امکان ارائه کیفیت بی‌نظیری به کاربران فراهم شود. درواقع سران ال‌جی مدعی هستند که کاربران با استفاده از ایرباد جدید این شرکت، تجربه‌ای شبیه به گوش دادن موسیقی با استفاده از بلندگوی حرفه‌ای خواهند داشت. ال‌جی برای توضیح امکانات و کیفیت پخش صدا در سری Tone Free FN6، دقیقا از چنین جملاتی استفاده کرده بود؛ اما آنچه به توضیحات ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 اضافه شده است، در برخورداری از ویژگی کنترل فعال نویز محیط خلاصه می‌شود.

از دیگر پیشرفت‌های ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 نسبت به نسل پیشین، عمر مفید باتری است. عمر مفید FN6 در حدود ۶ ساعت است که با استفاده از جعبه شارژ همراه ایرباد به ۱۸ ساعت می‌رسد؛ اما این مدت‌زمان در FN7 با درنظرگرفتن استفاده از جعبه شارژ به ۲۱ ساعت خواهد رسید؛ البته این مدت شارژدهی تنها در شرایطی رخ می‌دهد که حالت کنترل فعال نویز محیط غیرفعال باشد. با فعال‌سازی ANC  عمر مفید ایرباد ال‌جی Tone Free FN7 با درنظرگرفتن استفاده از جعبه شارژ، به ۱۵ ساعت کاهش می‌یابد.

ال‌جی در مورد ویژگی کنترل فعال نویز محیط FN7 توضیح می‌دهد که هر ست ایرباد از ۳ میکروفون (در مجموع ۶ میکروفون) برخوردار است تا صداهای  پیرامون کاربر را بررسی و برای بهبود تجربه کاربری، نویزها را حذف کنند. از این فناوری در محصولاتی از جمله ایرپاد پرو و Jabra Elite 85t نیز استفاده می‌شود.