باطری تلفن سانترال پاناسونیک
336V

باطری تلفن سانترال پاناسونیک

باطری تلفن سانترال پاناسونیک

همانگونه که مستحضر میباشید مراکز تلفن سانترال پاناسونیک تماما با برق شهری کار کرده و به محض قطعی برق کلیه تلفن ها از دور خارج میگردند . شرکت پاناسونیک برای رفع مشکل مذکور در تمام مدلهای خود این امکان را فراهم نموده است که شما میتوانید با تهیه باتری جانبی در مواقع قطعی برق از سیستم سانترال خود استفاده نمایید . باید توجه داشت برای این منظور میبایست حتما از باتری های خشک استفاده نمود زیرا بخار اسید باتری های تر باعث آسیب جدی به قطعات دستگاه سانترال میگردد حتی اگر در فاصله ای دورتر از دستگاه نصب گردد .

در سیستم های کم ظرفیت پاناسونیک میبایست از دو باتری ۷/۲ آمپر ساعت و در دستگاه های پر ظرفیت از سه باتری ۱۸ آمپر ساعت استفاده نمود . لازم به ذکر است در برخی از مدلهای پاناسونیک شارژر باتری جداگانه به فروش میرسد و همچنین در برخی از مدلها مثل (TVM) اصلا امکان نصب باتری وجود ندارد و حتما باید از UPS استفاده نمود . اگر شما در دفتر خود برای استفاده کامپیوتر ها و یا لوازم برقی خود از UPS و یا ژنراتور استفاده مینمایید ، باکس سانترال را میتوان به همان منابع نصب نمود به شرطی که حتما منابع مذکور باید دارای تثبیت کننده جریان برق باشند .

 

نکات باطری تلفن سانترال پاناسونیک

  • استفاده از سیستم سانترال مواقع قطعی برق
  • (TVM) اصلا امکان نصب باتری وجود ندارد
  • متصل شدن باکس سانترال به UPS و یا ژنراتور
  • باطری ها همانند یک ups عمل میکند

 

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.