جدیدترین مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ رونمایی شد

جدیدترین مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ

جدیدترین مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ رونمایی شد

سامسونگ شرکتی کره‌ای و چند ملیتی است که چندین زیر مجموعه دارد و در بسیاری از صنایع جهان مشغول است. جدیدترین مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ که به تازگی رونمایی شده اند در ابعاد مختلفی از ۲۴ اینچ تا ۲۸ اینچ بوده و از پنل تخت و نسبت تصویر ۱۶:۹ بهره می‌برند.

جدیدترین مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ

این مانیتورها کیفیت تصویر فوق‌العاده واقعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، سطح پاسخگویی و ارگونومی بالایی دارند و عملکرد کاربران را افزایش می‌دهند. این مانیتورها با استفاده از جدیدترین قابلیت‌ها، می‌توانند رنگ‌های واقعی و دقیق را در اختیار گیمرها قرار دهند تا از اجرای بازی توسط PC یا کنسول خود لذت ببرند.

مدل ۲۰۲۱ مانیتورهای گیمینگ Odyssey سامسونگ در سه مدل وارد بازار می‌شوند که بالاترین آن‌ها، Odyssey G70A نام دارد. این مانیتور از نمایشگر ۲۸ اینچی بهره می‌برد و از استاندارد VESA DisplayHDR 400 پشتیبانی می‌کند. این مانیتور با پنل تخت، رزولوشنی برابر با ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل دارد و مدت زمان پاسخگویی آن به ۱ میلی‌ ثانیه می‌رسد.

این مطلب را هم ببینید
مانیتور گیمینگ AW2521HF الین ور رونمایی شد

سامسونگ زاویه دید عمودی و افقی این مانیتور را ۱۷۸ درجه اعلام کرده و از سازگاری آن با فناوری G-Sync و FreeSync Premium Pro خبر داده است. این مانیتور با حداکثر رفرش ریت ۱۴۴ هرتز، به دیسپلی پورت ۱.۴، پورت HDMI 2.1 و USB 3.0 مجهز شده است. حداکثر روشنایی آن به ۴۰۰ نیت می‌رسد.

مانیتور بعدی، G50A نام دارد که از پنل تخت ۲۷ اینچی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بهره می‌برد. این پنل از استاندارد HDR10 پشتیبانی می‌کند. حداکثر رفرش ریت این مانیتور برابر ۱۶۵ هرتز است و میزان روشنایی‌اش به ۳۵۰ نیت می‌رسد. سامسونگ G50A با فناوری‌های G-Sync و Freesync Premium سازگار است. این مانیتور گیمینگ سامسونگ به دیسپلی پورت ۱.۲ و پورت HDMI 2.0 مجهز شده است.

این مطلب را هم ببینید
مانیتور گیمینگ CRG5 سامسونگ معرفی شد

آخرین مانیتور جدید سامسونگ، G30A نام دارد که در مدل‌های ۲۴ و ۲۷ اینچی روانه بازار می‌شود. رزولوشن نمایشگر این مانیتور در هردو مدل برابر فول‌ اچ‌دی است و حداکثر روشنایی برابر ۲۵۰ نیت دارد. این مانیتور با رفرش ریت ۱۴۴ هرتز، از فناوری FreeSync Premium پشتیبانی می‌کند، اما خبری از سازگاری با G-Sync نیست. این مانیتور سامسونگ به دیسپلی پورت ۱.۲ و پورت HDMI 1.4 مجهز شده است و در حالت افقی و عمودی زاویه دید ۱۷۸ درجه دارد.