لپ‌تاپ‌های جدید سری گلکسی بوک گو سامسونگ معرفی شد

لپ‌تاپ‌های جدید سری گلکسی بوک گو سامسونگ

لپ‌تاپ‌های جدید سری گلکسی بوک گو سامسونگ معرفی شد

سامسونگ، یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌ است. لپ‌تاپ‌های جدید سری گلکسی بوک گو سامسونگ به تازگی توسط این برند معرفی شده که مبتنی بر معماری آرم هستند و از تراشه‌های ساخت شرکت کوالکام استفاده می‌کنند.

لپ‌تاپ‌های جدید سری گلکسی بوک گو سامسونگ

لپ‌تاپ‌های جدید سامسونگ که شامل دو محصول می‌شوند از ویندوز ۱۰ مایکروسافت استفاده می‌کنند و مبتنی بر معماری آرم ساخته شده‌اند. لپ‌تاپ‌های جدید سامسونگ، گلکسی بوک گو و گلکسی بوک گو 5G نام دارند. مدل استاندارد از تراشه‌ی اسنپدراگون 7c نسل دومی استفاده می‌کند و عمر باتری آن  به ۱۸ ساعت می‌رسد. از مشخصات سخت‌افزاری گلکسی بوک گو می‌توان به صفحه‌نمایش ۱۴ اینچی اشاره کرد. شرکت کره‌ای در نظر دارد محصول جدید خود را در ۲ ظرفیت رم ۴ و ۸ گیگابایتی به بازار عرضه کند و برای حافظه‌ی ذخیره‌سازی دو گزینه‌ی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی به کاربران ارائه می‌دهد. گلکسی بوک گو با قیمت پایه‌ی ۳۴۹ دلار در ۲۰ خرداد روانه‌ی بازار جهانی خواهد شد.

این مطلب را هم ببینید
مدل جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad لنوو معرفی شد

در رده‌ی بعدی، گلکسی بوک گو 5G قرار دارد که به تراشه‌ی اسنپدراگون 8cx نسل دو مجهز شده است. محصول جدید سامسونگ برای رقابت با لپ‌تاپ‌های برخوردار از پردازنده‌های اینتل Core i5 طراحی شده و دارای امکاناتی ازجمله لولاهایی با امکان چرخش ۱۸۰ درجه، سیستم صوتی دالبی اتموس و بدنه‌ای با مقاومت در سطح نظامی است.

متأسفانه به مشخصات سخت‌افزاری گلکسی بوک گو 5G اشاره‌ی کمتری شده و دقیقاً نمی‌دانیم این لپ‌تاپ سامسونگ از چه ویژگی‌هایی برخوردار است. همچنین گفته نشده که قیمت مدل پایه‌ی گلکسی بوک گو 5G از چه رقمی شروع می‌شود و زمان عرضه‌‌ی آن به بازار تاریخی خواهد بود.