معرفی ایرباد TH5356-TWC تسکو

ایرباد TH5356-TWC تسکو

معرفی ایرباد TH5356-TWC تسکو

کاربران ایرانی برند تسکو (TSCO) را با هدست، هدفون و اسپیکرهایی که تولید کرده می شناسند. توسن سیستم شرق که با نام تجاری تسکو در بازار فعالیت دارد در سال 1381 شمسی افتتاح شد. هم‌زمان با افزایش محبوبیت انواع هدفون‌های کاملا بی‌سیم، تسکو نیز اقدام به عرضه ایربادهای کاملا بی‌سیم TH5356-TWC کرده است. در این بخش به معرفی ایرباد TH5356-TWC تسکو می پردازیم.

ایرباد TH5356-TWC تسکو

تسکو می‌خواهد با هدفون 5356 تمامی نیازهایی را که کاربر از یک هدفون کاملا بدون سیم نیاز دارد، مرتفع سازد. درون جعبه‌ی این محصول علاوه‌بر ایربادها، محفظه‌ی شارژ، کابل شارژ بسیار کوتاه microUSB و سه جفت سَری مختلف برای گوش‌هایی با اندازه‌های مختلف وجود دارند. یک دفترچه راهنمای استفاده از محصول به اضافه کارت گارانتی تسکو درون جعبه‌ی 5356 قرار گرفته است.

ظاهر این ایرباد ترکیبی از رنگ‌های مشکی و نقره‌ای است. یک LED بسیار کوچک روی هر کدام از ایربادها قرار دارد که نشان‌دهنده‌ی وضعیت است. زمانی‌که ایرباد را از درون جعبه شارژ بیرون می‌آورید، به‌صورت خودکار روشن می‌شوند. لوگوی تسکو روی قسمت پایینی هر کدام از ایربادها به‌چشم می‌خورد. این محصول ازطریق بلوتوث ۵ به دستگاه هوشمند متصل می‌شود و برای اتصال صرفا باید به بخش تنظیمات بلوتوث گجت هوشمند خود بروید و نام هدست را انتخاب کنید.

این مطلب را هم ببینید
هدست گیمینگ HyperX با شارژر بی‌سیم Qi رونمایی شد

در قسمت بالای هر یک از ایربادها یک کلید فیزیکی وجود دارد که کنترل ایرباد و همچنین محتوای در حال پخش را با استفاده از ترکیب دو کلید ممکن می‌کند؛ به‌عنوان نکته‌ای جالب، با وجود قرار گرفتن تنها یک دکمه روی هر کدام از ایربادها، تقریبا تمامی کارها را می‌توان با استفاده از ترکیب آن‌ها انجام داد. برای پخش یا متوقف کردن موسیقی صرفا باید دکمه‌ی هرکدام از ایربادها را یک‌بار فشار دهید.

هر کدام از ایربادها دارای باتری ۴۰ میلی‌آمپرساعتی هستند که در مجموع ظرفیت باتری ۸۰ میلی‌آمپرساعت را به‌ارمغان می‌آورند. بنابر ادعای تسکو هدست TH5356 در حالت شارژ کامل توانایی پخش موسیقی و برقراری تماس را برای ۲ تا ۳ ساعت دارد. تسکو می‌گوید که این محصول می‌تواند تا ۲۰ ساعت در حالت استندبای قرار بگیرد. از طرف دیگر محفظه‌ی شارژ هدفون، دارای یک باتری ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است که کاربر در صورت نیاز و نداشتن باتری، می‌تواند هدفون‌های خود را درون آن قرار دهد.

این مطلب را هم ببینید
معرفی بهترین هدفون های موسیقی در سال 2020

از دیگر قابلیت‌های TH5356 پشتیبانی از دستیار هوشمند و سیری است. کاربر با نگه داشتن دکمه‌ی تعبیه‌شده روی هر کدام از ایربادها به مدت ۲ ثانیه، می‌تواند دستیار هوشمند خود را فعال سازد و برای غیرفعال‌سازی آن نیز باید دقیقا همین‌کار را انجام داد. به لطف میکروفون‌های تعبیه شده درون این محصول، از TH5356 می‌توان برای برقراری تماس نیز استفاده کرد.