معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

چرا هرگز به فکرمان نرسید ماشین‌های جنگی را به جان هم بیاندازیم که توسط گربه‌ها کنترل می‌شوند؟ شاید همچین صحنه ای برای بسیاری از گیمره جذاب باشد. در این بخش به معرفی و بررسی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars می پردازیم.

بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

احتمالا نام ZeptoLab  شما را به یاد بازی Cut The Rope می‌اندازد که قبلا حسابی معروف و پرطرفدار بود اما اگر این بازی را تجربه کنید می‌بینید که از نظر کیفیت دست کمی از ساخته‌های قبلی همین کمپانی ندارد و بی دلیل هم نیست که جوایز زیادی به دست آورده است. اگر توضیحات بازی تا این‌جا به شما القا کرده که قرار است بجنگید یا حمام خون راه بیاندازید باید کمی صبر کنید چون بازی بیشتر حول محور ساختن ماشین‌ها است و خبری از خون و خون‌ریزی نیست.

وقتی وارد بازی CATS می‌شوید تعدادی قطعه محدود در اختیار دارید که باید با سرهم کردنشان یک ماشین جنگی بسازید. قرار نیست شما این ماشین را کنترل کنید پس باید تمام تلاشتان را برای ساختن یک ماشین مستحکم و نصب کردن سلاح‌های قوی روی آن صرف کنید. ماشین شما وارد مبارزه با ماشین دیگری می‌شود و این مبارزه تا زمانی که یکی از ماشین‌ها منفجر شود ادامه خواهد داشت.

گاهی وقت‌ها زور هیچ‌کدام از ماشین‌ها به دیگری نمی‌چربد و در وضعیتی گیر می‌کنند که با هم برابرند؛ در این مواقع دیواره‌های دو طرف زمین مبارزه به حرکت در می‌آیند و به هم نزدیک می‌شوند، اولین ماشینی که با دیواره برخورد کند منفجر می‌شود و بازنده است پس اگر نمی‌توانید به ماشین رقیب آسیب بزنید باید آن را تا جای ممکن به عقب هل بدهید. با برنده شدن در هر مبارزه، به عنوان جایزه چند قطعه جدید به دست می‌آورید که به کمک آن‌ها می‌توانید ماشین‌تان را مجهزتر به میدان مبارزه بفرستید و در مبارزات سخت‌تر هم حرفی برای زدن داشته باشید.

هر قطعه هم در محل مشخصی قابل نصب است و نمی‌توانید چرخ‌ها یا اسلحه‌ها را هر جایی که دوست دارید نصب کنید. ترکیب بعضی قطعات با یکدیگر ماشین قوی‌تری به شما تحویل می‌دهد که البته با وقت گذراندن در بازی و تجربه‌ی شکست‌ها و بردهای مختلف می‌توانید کشف کنید چه ترکیبی بهتر است و با توجه به ویژگی‌های رقیب‌تان می‌تواند شما را برنده‌ی میدان مسابقه کند. اگر دوست دارید بازی جذاب‌تر شود می‌توانید با ID از دوستان‌تان دعوت کنید تا در برابر شما به مبارزه بپردازند.

این نکته را هم به یاد داشته باشید که وقتی به مراحل بالاتر می‌رسید و رقیب‌هایتان پیشرفته‌تر می‌شوند، باید با صرف کردن الماس‌هایی که به دست آورده‌اید ماشین‌تان را هم ارتقا بدهید و فقط اضافه کردن قطعه‌ کافی نیست.