کارت خطوط داخلی دیجیتال TDA0172

کارت خطوط داخلی دیجیتال TDA0172

کارت خطوط داخلی دیجیتال TDA0172 چیست ؟ در سیستم سانترال پر ظرفیت پاناسونیک سری TDA و TDE  این امکان برای شما وجود دارد که کارت داخلی دیجیتال TDA0172 استفاده کرد و با اضافه نمودن این کارت به کابین دستگاه های سانترال شما قادر خواهید بود که ۱۶ پورت داخلی دیجیتال به ظرفیت دستگاه سانترال پاناسونیک خود اضافه نمایید.

این کارت یک اسلت از فضای کابین شما را اشغال مینماید. نکته قابل توجه در استفاده از این کارت این میباشد که شما میبایست از تلفن های دیجیتال سری DT  استفاده نمایید.

از مزیت های استفاده از این کارت به چند مورد میتوان اشاره نمود که ما به چند موضوع در اینجا میپردازیم:

نوع سیم کشی در استفاده از خطوط داخلی دیجیتال یک زوج بوده است و این امر باعث میگردد که بر خلاف سیستم های تلفن هایبرید که نیاز به دو زوج سیم داشتند این داخلی ها با یک زوج سیم فعال قابل استفاده باشند.

نکته خیلی مهم و جالب در داخلی های دیجیتال این میباشد که شما قادر خواهید بود از پشت گوشی تلفن دیجیتال یک خروجی برای یک داخلی جدید داشته باشید ولی این نکته را هم بباید مورد توجه قرار دهید که داخلی دوم نباید فاصله زیادی تا داخلی دیجیتال اصلی داشته باشد.

بر این اساس شما قادر خواهید بود که با استفاده از تکنولوژی کارت دیجیتال پاناسونیک TDA 0172 در نهایت به ۳۲ پورت داخلی دیجیتال دست پیدا نمایید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که با توجه به نوع دستگاه و مقدار استفاده شما از پورت دیجیتال دوم هر تلفن یک مقدار معینی دارد و هنگامی که ظرفیت آن برگردد شما برای تکمیل ظرفیت باید کارت NPR دستگاه سانترال خود را بهبود ببخشید.

مشخصات کارت خطوط داخلی دیجیتال TDA0172

  • به عنوان کارت داخلی ۱۶ تایی دیجیتال
  • مورد استفاده در دستگاههای سانترال مدل KX-TDA100/TDA200/TDA600/TDA100D/TDA100DBP TDA100DBA
  • و مدل های TDE100/TDE200/TDE600
  • پوشش تلفن های سانترال دیجیتال سری DT7600 – DT300 – DT500
  • امکان بهره برداری تا ۳۲ داخلی دیجیتال با DXDP
  • تلفن های قابل استفاده در داخلی های مربوط به این کارت سانترال
  • اشغال یک اسلات از فضای دستگاه
سوال در واتس آپ
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها