Among Us لقب محبوب ترین بازی 2020 را به خود اختصاص داد

محبوب ترین بازی 2020

Among Us لقب محبوب ترین بازی 2020 را به خود اختصاص داد

امروزه بازی های موبایلی از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردارند. سازندگان بازی های موبایلی نیز همواره در تلاش اند که محصولات بهتری به بازار ارئه دهند. اکنون پس از به پایان رسیدن سال 2020 ، آمارها نشان می دهد که کاربران تلفن همراه بیش از هر بازی دیگری در سراسر جهان، بازی Among Us را دانلود و بازی کرده‌اند! این بازی توانسته است لقب محبوب ترین بازی 2020 را به خود اختصاص دهد.

Among Us ؛ محبوب ترین بازی 2020

طبق آمار و داده‌های منتشر شده توسط وبسایت Apptopia، این بازی در ایالات متحده 41 میلیون بار و در سراسر جهان نیز 264 میلیون بار دانلود شده است. قابل ذکر است که Among Us با رسیدن به این آمار عجیب و غریب توانست بازی‌هایی مانند PUBG Mobile و Roblox را پشت سر بگذارد.

نکته جالب توجه درباره این بازی این است که علیرغم اینکه در سال 2018 منتشر شده است، اما تا سال گذشته نتوانسته بود تا به جایگاه محبوبی در میان بازیکنان دست یابد. این بازی چند نفره آنلاین (که در آن اعضای خدمه سفینه فضایی با هم برای تکمیل وظایف و ریشه کن کردن شیادان قبل از قتل تلاش می‌کنند) در اوایل شروع قرنطینه همه گیری ویروس کرونا مورد توجه اعضای شبکه اجتماعی Twitch قرار گرفت. در ماه نوامبر سال گذشته، تقریباً نیم میلیارد نفر این بازی را انجام دادند.

این آمار از تمامی بازیکنان این بازی در تمامی پلتفرم‌ها (در موبایل، نینتندو سوییچ و رایانه) به دست آمده است. البته باید ذکر کرد که پس از مدتی نسخه‌ای برای Xbox One ، Xbox Series S و Xbox Series X نیز آماده شده بود. شاید باورش سخت باشد اما تیم سازنده بازی Among Us که به محبوبیت باورنکردنی رسیده است، 4 نفر هستند که در شرکت InnerSloth بازی را توسعه داده‌اند. این بازی به قدری محبوب شده است که شرکت سازنده به فکر ساخت دنباله این بازی و کسب درآمد بیشتر شده است.