آموزش تبدیل فایل RAR به Zip بصورت آنلاین

تبدیل فایل RAR به Zip

آموزش تبدیل فایل RAR به Zip بصورت آنلاین

فایلهای فشرده که بدلیل اشغال حجم کمتر بسیار محبوب هستند دارای فرمت های متعددی می باشند که البته معروف ترین آن ها فرمت های RAR و Zip است. در این بخش می خواهیم روش های تبدیل فایل RAR به Zip بصورت آنلاین را به شما عزیزان آموزش دهیم.

روش های تبدیل فایل RAR به Zip بصورت آنلاین

سایت Docspal

شیوه کار در این سایت بسییار ساده است. فقط باید به صفحه مورد نظر رفته و از طریق دکمه Browse file، فایل فرشده مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را به سادگی در محل مورد نظر بکشید. راه دیگر برای انتخاب فایل فشرده این است که در صورت آنلاین بودن آن، آدرس اینترنتی فایل را در بخش Enter File URL وارد نمایید. در مرحله بعدی می توانید فرمت مورد نظرتان را انتخاب نمایید. در اینجا همه فرمت ها در اختیار شما قرار گرفته است.

در نهایت می توانید مشخص کنید که فایل تبدیل شده به کدام آدرس ایمیل شما فرستاده شود و سپس روی دکمه Convert Files کلیک کنید. فایل تبدیل شده به صورت یک لینک جهت دانلود به ایمیل شما فرستاده می شود.

سایت Cloudconvert

در سایت Cloudconvert می توانید انواع فایل های صوتی، تصویری، متنی، ویدیویی و فشرده را به فرمت های دیگر تبدیل کنید. بیش از ۲۰۰ فرمت توسط این سایت پشتیبانی می شود. برای انجام این تبدیل نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نخواهید داشت و فقط کافیست فایل مورد نظر خود را درون سایت آپلود کرده و به تبدیل آن بپردازید. امنیت این فایل ها توسط سایت تضمین شده است. زیرا بلافاصله پس از اتمام کار تبدیل فرمت، از روی سرور آن پاک خواهند شد.

سایت Convertio

سایت Convertio نیز برای تبدیل انواع فایل ها به یکدیگر از جمله فایل های فشرده به کار می رود. شیوه کار برای تبدیل فایل Winrar به Zip با این سایت بسیار ساده است. شما می توانید فایل مورد نظر خود برای تغییر فرمت را از یکی از راه های چهار گانه در سایت آپلود کنید. آپلود فایل از کامپیوتر، آپلود آن از طریق یکی از سرویس های ابرای دراپ باکس و گوگل درایو و در نهایت تایپ آدرس اینترنتی محل ذخیره فایل.

سایت Onlineconvertfree

شما می توانید از سایت Onlineconvertfree برای تبدیل آنلاین فایل های صوتی، ویدیویی، عکس، PDF و فایل های آرشیوی مانند RAR و Zip به فرمت های دیگر استفاده کنید. شیوه کار در این سایت هم مانند دیگر مواردی است که تا اینجا معرفی کردیم. ابتدا فایل مورد نظر خود را از کامپیوتر، دراپ باکس یا گوگل درایو در سایت آپلود کنید. سپس فرمت مورد نظر خود را برای تبدیل فایل به آن انتخاب نمایید