ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro انکر رونمایی شد

ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro انکر

ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro انکر رونمایی شد

انکر (Anker) یکی از برندهای شرکت چینی اوشنوینگ (Oceanwing) است که دفاتر اصلی آن در شهرهای شنزن، سیاتل و واشینگتن قرار دارد. استیون یانگ، مدیرعامل آنکر، بعد از خروج از گوگل در سال 2011 این شرکت را تاسیس کرد. ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro انکر محصول جدیدی از این برند بوده که به تازگی در نمایشگاه CES 2021 معرفی شده و از امکانات بیشتری نسبت به مدل اول برخوردار است.

ایربادز Soundcore Liberty Air 2 Pro انکر

تمرکز اصلی Liberty Air 2 Pro روی کیفیت است. این ایربادز از ویژگی حذف نویز محیطی اکتیو و درایورهای ۱۱ میلی‌متری بهره می‌برد. به ‌گزارش The Verge، مدل جدید به حذف نویز محیطی اکتیو بهبودیافته‌ای مجهز است که برای شرایط مختلف طراحی شده است. حالت حمل‌ونقل می‌تواند فرکانس‌های پایین را مسدود کند و حالت فضای داخلی هم صداهای متوسط مانند صداهای داخل محیط‌های اداری را کاهش می‌دهد. این هدفون از حالت ترسنپرنسی هم برخوردار است که صداهای محیطی را بهبود می‌بخشد. یکی دیگر از ویژگی‌های این ایربادز که باعث شده کیفیت تماس‌های صوتی با آن بسیار بیشتر شود، پشتیبانی از شش میکروفن است که به تکنولوژی حذف صدای مزاحم مجهز شده‌اند.

شرکت انکر به این موضوع اشاره کرده که ایربادز Liberty Air 2 Pro با NFC خاموش حداکثر هفت ساعت موسیقی پخش می‌کنند. اگر هم NFC روشن باشد، این مدت به شش ساعت کاهش می‌یابد. اگر کیس عرضه‌شده به‌همراه این ایربادز شارژ باشد، حداکثر ۲۶ ساعت با این محصول می‌توانید موسیقی گوش کنید؛ البته باید NFC خاموش باشد. اگر NFC روشن باشد، این زمان به ۲۱ ساعت کاهش پیدا خواهد کرد.

کیس ایربادز Air 2 Pro با USB-C شارژ می‌شود و حتی از تکنولوژی شارژ بی‌سیم هم پشتیبانی می‌کند. این محصول در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و صورتی با قیمت ۱۲۹ دلار از همین امروز فروخته می‌شود.