ایرباد HBS-FN7 ال جی رونمایی شد

ایرباد HBS-FN7 ال جی

ایرباد HBS-FN7 ال جی رونمایی شد

آن‌هایی که اهل دنیای دیجیتال و تازه‌های این جهان جذاب الکترونیکی هستند خوب می‌دانند که برند ال جی یکی از برندهای محبوب و پرآوازه در زمینه تولیدات الکتریکی و الکترونیکی است. ایرباد HBS-FN7 ال جی محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی رونمایی شده و مجهز به فناوری حذف نویز فعال (ANC) می باشد.

ایرباد HBS-FN7 ال جی

این ایرباد بی‌سیم جایگزین «HBS-FN6» می‌شود و در حالی که این محصول نیز دارای فناوری حذف نویز بود، اما از نوع پسیو بهره می‌برد. در ایرباد جدید سیستم حذف نویز فعال صداهای خارجی را با استفاده از میکروفن‌های تعبیه شده در آن‌ها خنثی می‌کند. در هرکدام از آن‌ها شاهد قرارگیری سه میکروفن هستیم که می‌توانند روی موج صوتی از تمام جهات نیز نظارت کنند. طبق گفته ال جی، این میکروفن‌ها میزان نویز را به حداقل می‌رسانند، کاربران به موسیقی با کیفیت بالاتری گوش می‌دهند و در هنگام برقراری تماس، صداهای اطراف مزاحم آن‌ها نمی‌شوند.

این مطلب را هم ببینید
تبلت Fire HD 10 Plus به عنوان قوی‌ترین تبلت ۱۰ اینچ آمازون رونمایی شد

کاربران می‌توانند این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنند، برای مثال اگر در حال عبور از یک خیابان شلوغ باشید، می‌توانید برای حفظ سلامت خود چنین قابلیتی را غیرفعال کنید. با این حال در فروشگاه‌های شلوغ با فعالسازی آن می‌توانید از موسیقی لذت ببرید.

این ایرباد بی‌سیم ال جی مانند نسل قبلی خود از قاب شارژ «UVnano» بهره می‌برد که با نور فرابنفش ۹۹.۹ درصد باکتری‌های «استافیلوکوکوس اورئوس» و «اشریشیا کلی» که در اطراف محفظه درون ایربادها جمع می‌شوند را نابود می‌کند. از آنجایی که اکثر کاربران به صورت دستی ایرباد خود را تمیز نمی‌کنند، چنین قابلیتی کاربردی است. قاب UVnano شباهت زیادی به قاب FN6 دارد، با این تفاوت که در بخش بالایی آن یک LED به چشم می‌خورد که می‌تواند سطح شارژ و همچنین وضعیت UVnano را به نمایش بگذارد.

این مطلب را هم ببینید
هدفون بیسیم WF-SP800N سونی با قابلیت حذف نویز معرفی شد

ال جی FN7 با هربار شارژ تا ۷ ساعت شارژدهی دارد که البته در صورت فعال شدن سیستم حذف نویز فعال این میزان شارژدهی به ۵ ساعت کاهش پیدا می‌کند. با استفاده از قاب میزان شارژدهی این دستگاه با ANC غیرفعال و فعال به ترتیب به ۲۱ و ۱۵ ساعت می‌رسد.

ال جی HBS-FN7 برای بازار کره‌ جنوبی معرفی شده، با این حال تا پیش از پایان سال جاری میلادی در اختیار کاربران در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا نیز قرار می‌‎گیرد. در حال حاضر قیمت آن مشخص نشده اما انتظار می‌رود تفاوتی با FN6 با قیمت ۱۵۰ دلار نداشته باشد.