معرفی بازی, مقالات کنسول بازی

معرفی بازی Far cry 6

بازی Far cry 6

به دنبال انجام یک بازی ویدیوی هستید که حس هیجان شما را به وجد آورد؟ اگر تا کنون هیچ بازی نتوانسته شما را شگفت زده کند، بهتر یک بازی جدید را امتحان کنید. بازی که لحظه به لحظه آن سوپرایز و ایده پردازی باشد، بازی Far cry 6 نمونه بی نظیری از یک بازی به روز و تکرارنشدنی است، که به جرئت می توانم بگویم عاشق آن خواهید شد.

معرفی بازی Far cry 6

فار کرای در واقع یک بازی هیجان انگیز و ایده آل است، که حتما گیمرهای حرفه ای اولین نسخه آن را که در سال 2004 توسط شرکت یوبیسافت منتشر شد، به یاد دارند، که در آن زمان توانست با کیفیت به روز و ایده آلی که ارائه داده، مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کند. فار کرای در آن زمان یک چشم نواز فوق العاده به یادماندنی را در سیر تکاملی بازی از آفریقا تا جزایر مدیترانه آغاز کرد، که همان عامل باعث طرفدار شدن این بازی جذاب و باورنکردنی در میان گیمرها شد. سپس امسال بار دیگر یوبیسافت با طراحی بازی Far cry 6 قصد دارد تا با سیر تکاملی که در بازی از آمریکا آغاز کرده، همان جریان چند سال پیش را تکرار کند.

نکته مهمی که در رابطه با این بازی وجود دارد، این که در سه بخش مختلف یعنی سه DLC برای بازی منتشر می شود، که به ترتیب در ماه های نوامبر، ژانویه و مارس می توانید آن ها را تهیه کنید. این بازی به صورتی طراحی شده که می توانید در نقش های منفی قرار گرفته و در شخصیت های سرکش و غارتگر بازی کنید. یکی از ویژگی های جذابی که در این بازی فار کرای قرار داده شده، این که آن امکان بازی دو نفره وجود دارد، و این هیجان بسیار فوق العاده است. ممطئنا گیمرها هرگز فرصت بازی با فار کرای 6 را از دست نخواهند داد.

بازی Far cry 6

بازی Far cry 6 و واقعیت

در رابطه با بازی Far cry 6 واقعیتی وجود دارد، که شاید عده زیادی از شما آن را ندانید، و یا حتی به گوشتان نخورده باشد. چیزی که که این بازی را هیجان انگیز و پرطرفدار کرده، در اصل داستان شگفت انگیز فار کرای است، که بر اساس یک رخداد واقعی شکل گرفته، و شرکت تولیدکننده آن سال ها زمان داشته تا به روی شخصیت ها و واقعیت این داستان کار کند، و انقلابی عظیم را به وجود آورد.

در اصل داستان این بازی از اتفاقاتی است که در کوبا رخداده و سازندگان آن به اندازه کافی وقت داشته تا ایده آل ترین طراحی ها را به روی آن پیاده کنند. البته لازم به ذکر که منظور از سازنده این بازی اصلا این نیست که بخواهد در رابطه با اتفاقاتی که در کوبا یا سایر مناطق افتاده شعاد دهد، بلکه تنها هدف یوبیسافت این که فرصت دیده شدن چنین اتفاقاتی را برای افراد به وجود آورد، تا آن ها بتوانند دید خود را نسبت به انسان های متفاوت تغییر دهند.

به این ترتیب آنطور که مشخص شده، بازی Far cry 6 از حدود 5 سال قبل مورد برنامه ریزی قرار گرفته تا بتواند به بهترین نحو احساسات مخاطبین را به وجد آورد و یک طراحی بی نقص داشته باشد. در واقع یوبیسافت هدف خود را به روی اجرای یک بازی عالی متمرکز کرده، تا از نظر احساسات و محتوایی بتواند یک نقش آفرینی غنی و یونیک ارائه دهد. این بازی در یک ژانر اکشن و واقعیت گرا، طوری طراحی شده که گیمر می تواند به طرز باورنکردنی واقعیت بازی را در آغوش بگیرد و آن را با اعماق وجودش درک کند.

بازی Far cry 6 به دنبال چیست؟

این بازی تولید شده توسط یوبیسافت، قصد دارد تا تعادل بین موضوعات بزرگسالانه و پیچیده را به طرز شگفت انگیزی در لحظات رویایی ایجاد کند. عده ای از افراد به دلیل آنکه هنوز به انجام بازی Far cry 6 نپرداخته اند، تصور می کنند صحنه های این بازی تنها لحظات خونین و تاریکی است، که به مرحله دیگری سوق پیدا نمی کند. اگر تنها استارت شروع این بازی را بزنید، خواهید دید که در نقش غارتگر و سرکش مراحل شگفت انگیزی در مقابل شما قرار داده می شود، که اصلا نمی توانید حتی فکر بروز آن ها را بکنید. شاید از نظر عده ای این که یوبیسافت بتواند یک داستان واقعی را در عین حال سرگرم کننده جلوه دهد، کار سخت و دشوار و حتی غیرممکنی به نظر برسد، ولی اگر فراموش نکرده باشید، گفتم که 5 سال پیش این بازی کلید خورده است.

بازی Far cry 6

در این بازی شما در نقش یک شخصیت به نام دنی روهاس قرار می گیرید، که او می تواند هم زن و هم مرد باشد، و می توانید این گونه به زندگی خود در بازی ادامه دهید. همچنین طراحان از دنی روهاس شخصیتی فراتر از یک دوربین متحرک اول شخص ساخته اند، که بتواند برای ضبط سکانس هاس مهم از دو صدای زن و مرد و تکنولوژی به روز و عالی موشن کیچرینگ استفاده کند. در بازی Far cry 6 به طرز باورنکردنی جزئیات دقیق منطقه ای گرمسیری، سطح فنی گرافیک در محیط های گشت و گذار شهری و … نشان داده شده، که بسیار جذابیت بازی
را بالا برده و به نوعی بازیکن را در اعماق بازی غرق می کند و تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا بازی Far cry 6 پرطرفدار است؟

هر بازی که توسط شرکت های مختلف طراحی می شود، نمی تواند به این اندازه که فار کرای قادر است مخاطبین را درون خود بکشد، عمل کنند. به این ترتیب به هیچ عنوان نمی توان یک بازی در عین حال واقعی و هیجان انگیز و سرگرم کننده را نادیده گرفت. مخاطبین زیادی درگیر این بازی جذاب شده اند، که دیگر نتوانسته اند از آن دست بکشند. فار کرای معجزه ای هیجان انگیز برای نشان دادن شخصیت هایی عذاب دیده در کوبا و ادامه زندگی آن ها به سبک بازی است، که کم پیش می آید یک شرکتی بتواند چنین سطح از خلاقیت و ایده پردازی را در بازی های خود پیاده کند.

نتیجه گیری

اینکه یک بازی بتواند به طرز باورنکردنی شما را درون خود بکشد، به طوری که لحظه به لحظه بازی را زندگی کنید، بسیار کم است ولی فار کرای در این راه موفق شده است. پس اگر به دنبال یک هیجان تکرارنشدنی و یک واقعیت هستید؛ بازی Far cry 6 بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *