معرفی بازی The Last Campfire

بازی The Last Campfire

معرفی بازی The Last Campfire

اگر به دنبال یک بازی با داستان سرگرم کننده و در عین حال جذاب هستید ، بازی The Last Campfire گزینه مناسبی برایتان خواهد بود که در این بخش به معرفی آن می پردازیم.

داستان بازی The Last Campfire

یک موجود آبی رنگ که Ember‌ نام دارد و از ابتدای بازی سردرگم و تنها است. امبر می‌خواهد به خانه‌اش برگردد اما هرچقدر در جریان بازی جلوتر می‌رود، سوالاتش بیشتر می‌شوند چون نمی‌داند کجاست و به کجا باید برود. در تمام این مدت، امبر احساس می‌کند کسی در حال تماشای اوست که البته اشتباه هم نمی‌کند کسی واقعا او را دنبال می‌کند.

وقتی در ابتدای بازی از خواب بیدار می‌شوید اولین Campfire‌ را پیدا می‌کنید که یک روح مهربان در آن زندگی می‌کند. او برایتان توضیح می‌دهد که پادشاه جنگل راهتان را سد کرده و برای گذشتن از او باید اول به موجوداتی به اسم Forlon کمک کنید تا راهشان را پیدا کنند و به خانه برگردند. Forlonها در حقیقت امبرهایی هستند که گم شده‌اند، موجوداتی تنها‌ و ترسیده که بقیه آن‌ها را رها کرده اند تا در «مکانی بین مکان‌ها» بمیرند. شما تنها امبری هستید که می‌توانید نجاتشان بدهید چون بقیه به آن‌ها اهمیت نمی‌دهند.

این مطلب را هم ببینید
عرضه بازی Lost Soul Aside روی پلی استیشن 5

در مدت بازی باید آن‌ها را به کار بگیرید تا چیزهایی را برایتان جابجا کنند،‌ پازل‌ها را حل کنند و راه را باز کنند. کنترلشان هم بسیار ساده است یا از کنترلر بازی استفاده کنید یا نقطه‌ای که مقصدتان است را لمس کنید تا همه به همان‌جا بروند.

اگر از حل کردن پازل‌ها لذت می‌برید، The Last Campfire می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد حتی گاهی جایزه حل کردن پازل هم یک پازل دیگر است! برای حل کردن بعضی از پازل‌ها هم مجبورید چندبار در مسیر بازی به عقب برگردید که باعث می‌شود بخش‌هایی از گیم‌پلی تکرار شود،‌ خبر خوب این است که تعداد این نوع پازل‌ها انگشت‌شمار است.

یکی دیگر از بخش‌های خوب گیم‌پلی گشت و گذار در اطراف است چون کاراکترهای فراوانی در این دنیای فانتزی وجود دارند که باید با آن‌ها ملاقات کنید. در هر منطقه گیاهان و جانوران جالبی پیدا می‌کنید که هر کدام سرشار از رمز و راز هستند.گاهی پا به مناطقی می‌گذارید که تاریک و شوم هستن و گاهی به جاهایی می‌روید که پرنور و زیبا هستند.

این مطلب را هم ببینید
معرفی و بررسی بازی موبایل Angry Birds Journey