معرفی بهترین بازی‌های رقابتی Esport موبایل

بهترین بازی‌های رقابتی Esport موبایل

معرفی بهترین بازی‌های رقابتی Esport موبایل

هر چند که در سال ۲۰۲۰ هم رقابت های Esport موبایل برگزار شدند اما امسال بازی‌های بیشتری به این عرصه پیوسته‌اند. در این بخش میخواهیم به معرفی بهترین بازی‌های رقابتی Esport موبایل بپردازیم.

بهترین بازی‌های رقابتی Esport موبایل را بشناسید

Clash Royale

کلش رویال بازی جدیدی نیست و پنج سالی از انتشار آن می‌گذرد اما امسال با حضور پررنگ در رقابت‌های آنلاین نشان داد که قصد دارد دوباره به اوج برگردد. سوپرسل که سال پر کاری را پیش رو دارد با لیگ کلش رویال استارت و جایزه‌ی ۱.۶ میلیون دلاری این حضور پر قدرت را زد.

مسابقات Clash Royale از ماه ژانویه شروع شد و به زودی به مرحله‌ی پنجم می‌رسد. با توجه به استقبال و توجهی که کاربران نسبت به لیگ کلش رویال ۲۰۲۱ نشان دادند، این احتمال وجود دارد که سال بعد هم شاهد چنین رقابتی باشیم.

TFT: Teamfight Tactics

کمپانی  Riot Games یکی از پایه‌های اصلی Esport موبایل است که برای سه‌تا از بازی‌هایش تورنمنت برگزار می کند و TFT هم یکی از این بازی‌هاست. این بازی استراتژیک از شما می‌خواهد که تیمی از قهرمانان خودتان بسازید و در مقابل تیم حریف بجنگید تا تمام قهرمانان تیم مقابل از میدان به در شوند.

این مطلب را هم ببینید
معرفی بهترین بازی های شبیه ساز کامیون برای کامپیوتر

تورنمنت این بازی هم در ماه آپریل برگزار شد و در آن ۲۴ بازیکن برای جایزه‌ی ۲۵۰ هزار دلاری با هم رقابت کردند. مدت این تورنمنت چندان طولانی نبود و تمام مراحل آن در طی سه روز برگزار شد و بازیکنانی از آمریکا، فرانسه و کره‌ی جنوبی به ترتیب مقام اول تا سوم این رقابت‌ها را کسب کردند.

Legends of Runeterra

بازی Legends of Runeterra‏ یکی دیگر از محصولات Riot Games است که تورنمت‌های جذابی برای آن برگزار می‌شوند. آخرین رقابت‌های این بازی در اواخر سال ۲۰۲۰ برگزار شد که جایزه‌ای ۱۰هزار دلاری داشت. اما این فقط یک مقدمه‌ی کوتاه برای سال ۲۰۲۱ بود.

این کمپانی اعلام کرد که در سال ۲۰۲۱ اولین مسابقات جهانی بازی Legends of Runeterra‏ با جایزه‌ای ۲۰۰ هزار دلاری برگزار خواهد کرد. بازیکنان با توجه به رنک جهانی و نتایج تورنمنت‌های فصلی به این مسابقات دعوت می‌شوند تا با هم رقابت کنند.

این مطلب را هم ببینید
معرفی و بررسی بازی Shootero

Identity V

بازی Identity V اولین بازی کمپانی Netease در ژانر ترسناک است. در این بازی یا جزو کسانی هستید که باید برای زنده ماندن تلاش کنند که در آن صورت باید به همراه سه هم تیمی دیگر باید رمزها را بشکنید، معماها را حل کنید و با فرار کردن از دست کسیکه قصد جانتان را دارد، خودتان را نجات بدهید. وگرنه شما قاتلی هستید که باید سه نفر دیگر را سر به نیست کند.

مسابقات بازی Identity V ابتدا در ژاپن به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد و همین مقدمه‌ای شد تا به حضور در رقابت‌های بین‌المللی هم فکر کنند. سال گذشته تورنمنت جهانی این بازی برگزار شد و بازیکنان از سراسر جهان با هم رقابت کردند اما برای سال ۲۰۲۱ فعلا خبری منتشر نشده و فقط احتمالاتی در این باره بیان شده.