معرفی بهترین نرم افزارهای سانسور فیلم

بهترین نرم افزارهای سانسور فیلم

معرفی بهترین نرم افزارهای سانسور فیلم

سانسور در واقع به معنای حذف کردن مسائل و یا مواردیست که به نظر سانسور کننده مطرح شدنشون درست نیست. برنامه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. در این بخش می خواهیم بهترین نرم افزارهای سانسور فیلم را به شما عزیزان معرفی کنیم که در این زمینه بسیار کاربردی هستند.

بهترین نرم افزارهای سانسور فیلم

نرم افزار برش فیلم Adobe After Effects

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو در جهان است که شما می توانید از آن برای مات کردن چهره افراد در فیلم ها استفاده کنید. قطعاً در این لیست بهترین نرم افزار شطرنجی کردن صورت Adobe After Effects است.

با ویژگی ردیابی حرکت این نرم افزار می توانید به راحتی چهره ها، آرم ها و سایر عناصر را سانسور یا شطرنجی کنید. همچنین می توانید از شکلک یا ماسک برای پنهان کردن هویت شخص استفاده کنید. این قابلیت به شما این اجازه را می دهد که بدون اینکه بخواهید در هر فریم دوباره چهره فرد را شطرنجی کنید نرم افزار به صورت خودکار این کار را انجام دهد یعنی نرم افزار به صورت خودکار چهره شخص را دنبال می کند و در هر کجای صفحه که باشد آن را سانسور یا شطرنجی می کند.

نرم افزار سانسور صورت Movavi Video Editor

این نرم افزار از رابط کاربری ساده ای برخوردار است. اگر برای مخفی کردن چهره افراد یا پنهان کردن اطلاعات محرمانه به ابزاری نیاز دارید، نرم افزار ساده سانسور فیلم Movavi می تواند برای شما مفید باشد.

استفاده از ویژگی سانسور چهره افراد بسیار آسان و ابتدایی است. برای این کار پس از دانلود و نصب ویرایشگر ویدئو Movavi، آن را باز کرده و با کلیک روی “Add Media Files” ویدئویی را که می خواهید ویرایش کنید انتخاب نمایید. برای تار کردن چهره افراد، به Filters رفته و Blur را انتخاب کنید. می توانید انتخاب نمایید که کل ویدیو یا فقط بخشی از آن مات شود.

نرم افزار برش و چسباندن فیلم Wondershare Filmora Video Editor

این گزینه یک نرم افزار برش فیلم برای کامپیوتر کم حجم است که از سانسور صورت نیز پشتیبانی می کند. اگر می خواهید یک ویدئو به صورت آنلاین ارسال کنید، اما نمی خواهید دیگران چهره شما را در ویدئو مشاهده کنند، می توانید به سادگی چهره خود را با این نرم افزار تار کنید.

نرم افزار YouTube Blur Faces Tool

اگر قصد دارید ویدئوهای خود را در YouTube بارگذاری کنید، باید بدانید که سرویس اشتراک گذاری ویدئو Google شامل ابزاری داخلی برای ویرایش ویدئو است که به شما اجازه می دهد چهره ها را محو کنید. ابزار Blur Faces YouTube که در یوتیوب استفاده شده اخیرا قابلیت سانسور چهره را به آن اضافه شده است.

سوال در واتس آپ
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها