موس جی پرو ایکس سوپرلایت لاجیتک معرفی شد

موس جی پرو ایکس سوپرلایت لاجیتک

موس جی پرو ایکس سوپرلایت لاجیتک معرفی شد

کمپانی Logitech در سال 1981 با تمرکز بر روی لوازم جانبی کامپیوتر و بخصوص ماوس کار خود را آغاز کرد. این کمپانی روی نوآوری و کیفیت تمرکز کرده تا کاربران دنیای دیجیتال بتوانند کاربری بهتری را تجربه نمایند. موس جی پرو ایکس سوپرلایت لاجیتک محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی معرفی شده و به عنوان سبک ترین موس گیمینگ این برند شناخته شده است.

موس جی پرو ایکس سوپرلایت لاجیتک

جی پرو ایکس سوپرلایت علاوه بر کاهش وزن، با افزایش قیمت نیز مواجه شده و با قیمت ۱۵۰ دلار از تاریخ ۱۳ آذر وارد بازار می‌شود. این محصول جدید ۶۳ گرم وزن دارد، اما اگر صفحه مغناطیسی زیر آن که پوشش محل نگهداری USB گیرنده وایرلس است را بردارید، وزن آن به ۶۰ گرم کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر تفاوت وزن میان نسخه استاندارد و سوپرلایت، ماوس جدید تغییرات دیگری را نیز تجربه کرده است.

موس گیمینگ مورد بحث از پوشش مات بهره می‌برد و LED کمتری نسبت به نسخه استاندارد دارد که علت آن، کاهش وزن و افزایش شارژدهی اعلام شده. در این محصول خبری از لوگوی درخشان G در بخش پایینی نیست و همچنین ال‌ای‌دی‌های نشان‌دهنده حساسیت DPI نیز حذف شده‌اند و تنها دارای یک LED کوچک برای نمایش وضعیت باتری است. لاجیتک ادعا کرده که شارژدهی این محصول با هربار شارژ به ۷۰ ساعت می‌رسد که بسیار بالاتر از ماوس بی‌سیم جی پرو با شارژدهی ۴۸ ساعته است. این ماوس جدید مانند گذشته دارای سنسور «Hero 25,600 DPI» است که از عملکرد بی‌نظیر آن خبر می‌دهد.

لاجیتک دکمه‌های ماژولار و قابل جابه‌جایی جی پرو وایرلس را از محصول جدید خود حذف کرده تا به طراحی یکدست‌تری دست پیدا کند. این ماوس بجای اینکه از گیمرها چپ و راست دست پشتیبانی کند، تنها مناسب گیمرها راست دست است تا با انگشت شست خود به دکمه‌ها در لبه سمت چپ دسترسی پیدا کنند. اگر به دنبال یک ماوس بی‌سیم سبک وزن با قیمت پایینتر هستید، می‌توانید نگاهی به محصول جدید «استیل سریز» به نام «Aerox 3» با قیمت ۱۰۰ دلار داشته باشید.