موس گیمینگ Trackball ERGO M575 لاجیتک رونمایی شد

موس گیمینگ Trackball ERGO M575 لاجیتک

موس گیمینگ Trackball ERGO M575 لاجیتک رونمایی شد

کمپانی Logitech در سال 1981 با تمرکز بر روی لوازم جانبی کامپیوتر و بخصوص ماوس کار خود را آغاز کرد. این کمپانی روی نوآوری و کیفیت تمرکز کرده تا کاربران دنیای دیجیتال بتوانند کاربری بهتری را تجربه نمایند. موس گیمینگ Trackball ERGO M575 لاجیتک محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی رونمایی شده و دارای طراحی ارگونومیک و مجهز به ترک‌بال است.

موس گیمینگ Trackball ERGO M575 لاجیتک

به‌عنوان کاربر باید بتوانید کیبورد و ماوسی انتخاب کنید که در استفاده طولانی‌مدت، شما را اذیت نکنند و با آن‌‎ها راحت باشید. شرکت لاجیتک (Logitech) به‌تازگی یک ماوس جدید معرفی کرده است که می‌تواند برای افراد مختلف جذاب باشد. این شرکت تاکنون کیبورد و ماوس‌های بسیار پرطرفداری تولید کرده است؛ درنتیجه احتمال دارد این وسیله جدید نیز توسط طرفداران این برند به‌سرعت خریداری شود.

این شرکت در جدیدترین اقدام خود از ماوس بی‌سیم Trackball ERGO M575 رونمایی کرده است. با توجه ‌به‌ نام این وسیله و تصاویری که از آن منتشر شده است، می‌توان توانایی‌های آن را تشخیص داد. ترک‌بال این ماوس در نمونه‌های خیلی قدیمی وجود دارد و در لپ‌تاپ‌ها هم دیده می‌شود و به‌ نظر می‌رسد لاجیتک قصد دارد این طراحی را دوباره زنده کند. بعضی از کاربران معتقدند استفاده از ماوس‌هایی که دارای ترک‌بال هستند، بسیار آسان‌تر و جذاب‌‌تر از مدل‌های دیگر است که این بخش را ندارند.

به‌طور کلی انتخاب لوازمی مانند ماوس علاوه‌ بر سلیقه کاربر، به کارایی نیز مرتبط است. گاهی اوقات ماوس‌هایی ساخته می‌شود که ظاهر بسیار دل‌فریبی دارند؛ اما کارایی آن‌ها به دلیل طراحی بد بدنه، پایین است. اما ماوس‌های ساخته‌شده توسط لاجیتک عموما ازلحاظ ظاهری و عملکردی در جایگاه خوبی قرار دارند؛ به همین دلیل می‌توان به محصول جدید این شرکت اعتماد کرد.

به ‌نظر می‌رسد ERGO M575 بهترین‌های هر دو بخش را با هم ترکیب می‌کند. این ماوس با حفظ شکل آشنای خود، ترک‌بال را نیز برای کسانی که این بخش را دوست دارند، ارائه می‌دهد. این وسیله دارای دکمه‌های استاندارد راست، چپ و اسکرول است که کارهای عادی یک ماوس را انجام می‌دهند و همچنین دو دکمه‌ی اضافه روی آن قرار گرفته‌اند که می‌توان آن‌ها را به وسیله نرم‌افزار لاجیتک شخصی‌سازی کرد. این قابلیت‌ها نشان‌دهنده امکان سفارشی‌سازی بالای این ماوس جذاب است. شما می‌توانید سریع‌تر از همیشه با استفاده از این ماوس به ویژگی‌های مختلف دستگاه خود دسترسی داشته باشید. لاجیتک مانند همیشه می‌خواهد با معرفی محصول جدید خود بازار را از آن خود کند.

این ماوس بی‌سیم است و از بلوتوث LE پشتیبانی می‌کند؛ اما یک دانگل اضافه وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد آن را به رایانه متصل کنید. قیمت Trackball ERGO M575 از ۵۰ دلار شروع می‌شود و از هم‌اکنون در سایت لاجیتک دردسترس است.