کارت داخلی دیجیتال پاناسونیک KX-NS5171

کارت داخلی دیجیتال پاناسونیک KX-NS5171

کارت داخلی دیجیتال پاناسونیک KX-NS5171 ، کاملا مشابه کارت ۵۱۷۲ است با این تفاوت که ظرفیت آن ۸ داخلی دیجیتال می باشد که اگر از DXDP تلفن های دیجیتال سانترال پاناسونیک استفاده کنید می توانید ۱۶ داخلی دیجیتال را فعال سازید. کارت ۵۱۷۱ معروف به DLC8 هم هست و خیلی ها این کارت را با این نام می شناسند. توجه داشته باشید که هر یک از باکس های سانترال ns500 می تواند ۲ کارت ۵۱۷۱ را پشتیبانی کند. یعنی بر روی هر یک از شلف های سانترال NS500 و NS520 می توان ۲ کارت سانترال DLC8 قرار داد.

کارت داخلی دیجیتال پاناسونیک KX-NS5171 از جمله کارت های شرکت پاناسونیک است که برای ارتقاء توانایی های ارتباطی دستگاه سانترال مورد استفاده قرار می گیرد.پاناسونیک سعی کرده است تا با ارائه کارت های مختلف در جهت افزایش امکانات جدید در دستگاه سانترال یا ارتقاء امکانات قبلی بتواند نیازهای جدید مشتریانش را به راحتی پاسخ دهد. اگر از دستگاه های سانترال در محیط کاری خود استفاده می کنید که به دلایل مختلف ظرفیت پیش فرضی دارند می توانید با نصب کارت سانترال kx-ns5171 به راحتی ظرفیت پیش فرض آن ها را برای بهبود ارتباطات بیشتر کرد. این کارت ها در دسته کارت های دیجیتال شرکت قرار گرفته و امکانات دیجیتالی خوبی را به سانترال مرکزی اضافه می کنند.

امکانات کارت داخلی دیجیتال پاناسونیک KX-NS5171

کارت داخلی KX-NS5171 باید در مکان مناسب تعبیه شده بر روی دستگاه های سانترال NS500 ، NS700 استفاده نمود. یکی از این امکانات کارت سانترال kx-ns5171  به صورت پیش فرض کالر آیدی می باشد که نصب این کارت  ما را از خرید کارت کالر آیدی جدید برای تلفن ها بی نیاز می کند. هر دستگاه سانترال توانایی پشتیبانی از تعدادی تلفن دیجیتال داخلی به صورت پیش فرض را داشته که می توان با نصب کارت سانترال kx-ns5171 این ظرفیت را به تعداد ۸ خط داخلی دیجیتال افزایش داد. در صورتی که از قابلیت DXDP تلفن های دیجیتال استفاده نماییم این افزایش ظرفیت می تواند تا ۱۶ خط داخلی دیجیتال نیز پیش برود.برای اتصال تلفن های دیجیتال مختلف به این کارت ها می توانیم از ۲ کانکتور RG45 بر روی کارت ها استفاده نماییم. به هر کانکتور این کارت می توان ۴ تلفن جدید دیجیتال را وصل نمود.

ویژگی کارت سانترال پاناسونیک KX-NS5171

  • به عنوان کارت داخلی ۸ تایی دیجیتال
  • کارت داخلی ۸ پورت دیجیتال با قابلیت DXDP
  • استفاده در دستگاههای سانترال مدل KX-NS500 / NS700 /NS300
  • پوشش تلفن های سانترال دیجیتال سری DT7600 – DT300 – DT500 و T7665
  • امکان بهره برداری تا ۱۲ داخلی دیجیتال با
سوال در واتس آپ
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها