کارت شهری سانترال پاناسونیک KX-TDA6382

کارت شهری سانترال پاناسونیک KX-TDA6382

کارت شهری سانترال پاناسونیک KX-TDA6382

یکی از کارت های سانترال پاناسونیک که به واسطه ی امکانات مناسب توانسته است بسیاری  از مشتریان خود را راضی نگه دارد کارت سانترال tda6382 یا همان کارت ELCOT16 می باشد. این کارت یکی از کارت های سری tda شرکت پاناسونیک است که با قیمت مناسب و به صرفه باعث می شود نیاز های مختلفی از مشتریان پاسخ داده شود. استفاده از کارت سانترال tda6382 باعث می شود تا ارتباطات شرکت توسعه یابد. این کارت جز کارت های ارتقاء دهنده سانترال است که باعث ایجاد برخی از امکانات جدید بر روی دستگاه و یا ارتقاء امکانات پیش فرض دستگاه سانترال می شود.

بررسی امکانات کارت سانترال tda6382

اگر از یک دستگاه سانترال tda600 یا tde600 در محیط کاری خود استفاده می کنید و نیاز دارید تا خطوط ارتباطی شهری بیشتری را برای شرکت خود فعال نمایید می توانید از امکانات کارت سانترال tda6382 استفاده نمایید. با استفاده از نصب و اتصال این کارت به محل مناسب تعبیه شده بر روی سانترال می توان از ۱۶ خط شهری آنالوگ جدید استفاده نمود. این خطوط شهری در واقع همان خطوط آنالوگ ۸ رقمی مخابرات هستند.

نمایش شماره تماس یا همان کالرآیدی

این کارت علاوه بر اینکه باعث می شود تا از امکانات خطوط جدید شهری استفاده نمایید می تواند قابلیت کالر آیدی را به دستگاه سانترال اضافه نموده و از طریق آن شماره های تماس ورودی و خروجی را به راحتی مشاهده نمود. این ویژگی باعث می شود تا کارت سانترال tda6382 از نظر اقتصادی نیز کاملاً برای شما به صرفه باشد زیرا باعث می شود تا هزینه های اضافی برای خریداری کارت های کالر آیدی به صورت جداگانه پرداخت نشود. از کارت سانترال tda6382 برای اتصال به بدنه ی سانترال های پرظرفیت مانند سانترال tde600 و tda600 استفاده نمود.

کانکتور ارتباطی

برای اتصال این کارت به دستگاه و استفاده نمودن از امکانات آن می توان از خروجی های این کارت که به صورت کانکتور ۳۲ پین می باشد استفاده نمود. ۱۶ زوج سیم مخابراتی به راحتی به ۱۶ پورت خروجی این کارت متصل شده و به راحتی باعث فعال شدن این خطوط می شوند.

ویژگی های کارت شهری سانترال پاناسونیک KX-TDA6382

  • کارت ۱۶ پورت خطوط شهری
  • کارت شهری ۱۶ پورت آنالوگ
  • ELCOT 16
  • به همراه کارت کالر آی دی
  • قابل اتصال به سانترال های TDA600 و TDE600
  • ۴ پورت PFT
  • پشتیبانی از کار آیدی – Caller ID

 

سوال در واتس آپ
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها