کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope RX ایسوس معرفی شد

کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope RX ایسوس

کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope RX ایسوس معرفی شد

شرکت ایسوس یکی از برندهای پیشرو در زمینه‌ی تولید محصولات مرتبط با فناوری اطلاعات است. همچنین یکی از بزرگ‌ترین فروشنده‌های کامپیوتر دنیا به شمار می‌رود. کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope RX ایسوس محصول جدیدی از این کمپانی بوده که به تازگی معرفی شده و عنوان اولین کیبورد گیمینگ مجهز به سوئیچ های مکانیکی را به خود اختصاص داده است.

کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope RX ایسوس

این محصول اولین کیبوردی است که از طراحی hollow-square  یا مربع های تو خالی برای سوئیچ ها برخوردار است. تمامی سوئیچ های سری ROG RX Red Optical این کیبرد از LED های RGB جداگانه برای هر کلید برخوردار هستند که نورپردازی بسیار خاص‌تر را نسبت به دیگر کیبوردهای گیمینگ بازار دارد؛ همچنین طراحی به کارگیری سوئیچ های جدید، باعث افزایش سرعت مکانیزم و رسیدن زمان تاخیر تقریبا به صفر شده است. طول عمر مفید هر کدام از کلیدها این کیبورد نیز به 100 میلیون بار فشردن می‌رسد.

همراه با ویژگی‌هایی عالی

نسخه اصلی کیبورد گیمینگ ROG STRIX Scope بسیار مورد توجه گیمرها قرار گرفت و در حال حاضر نسخه جدید مدل ROG STRIX Scope RX با سوئیچ‌های جدید و بیش از پیش بهتری همراه شده است. همچنین این کیبرد گیمینگ خاص با ویژگی‌های بیشتری دارد که یکی از این ویژگی‌های گیمرهای سبک شوتینگ را مورد هدف قرار می‌دهد. طی پروسه توسعه کیبرد ROG STRIX Scope RX، گروه تحقیق و توسعه برند ROG تصمیم به بهینه شدن این کیبرد گیمینگ برای بازی های سبک FPS گرفتند که در نتیجه کلید Ctrl این کیبورد از نسخه اصلی بزرگ‌تر شد تا گیمرها بتوانند راحت تر از این کلید کاربردی و مهم در بازی، استفاده کنند.

ایسوس حفظ حریم شخصی مصرف کنندگان این کیبورد را نیز در نظر گرفته است. کیبرد ROG STRIX Scope RX، کلیدی با نام Stealth دارد که بلافاصله پس از فشردن آن تمام برنامه‌های باز را به صورت خودکار بسته و صدای کامپیوتر نیز غیرفعال می‎‌شود. همچنین برای بازگردادن تمامی برنامه ها و فعال کردن صدا به حالت اول کافی است تا یک بار دیگر همین کلید را فشار دهید.

ضد آب و ضد گرد و غبار

یک ویژگی‌ دیگر این کیبورد استاندارد IP56 و ضد آب بودن این محصول است. با این حال این کیبرد گیمینگ در مقابل ریخته شدن ناگهانی آب بر روی آن و گرد غبار کاملا مقاوم است. همچنین استفاده ساختار آلومینیومی در قسمت بالایی این کیبرد، دوام و ماندگاری طولانی مدت این کیبورد را به گیمرها تضمین می‌دهد.