آموزش رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 در ویندوز

رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 در ویندوز

آموزش رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 در ویندوز

یکی از خطاهای رایجی که هنگام اجرای فایل یا برنامه در ویندوز ممکن است با آن مواجه شوید ، api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 می باشد. ممکن است هنگام مشاهده این خطا نگران شوید اما ما در این بخش روش های رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 در ویندوز را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

روش های رفع ارور api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 در ویندوز

آپدیت ویندوز

همانطور که از خطا مشخص است، یکی از فایل های سیستمی در کامپیوتر شما دچار مشکل شده و یا حذف شده است. برای رفع خطای api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0 کافیست تا ویندوز خود را آپدیت کنید. با این کار فایل جدید و مورد نیاز روی سیستم شما بارگیری می شود. برای این کار در سرچ ویندوز عبارت Update را جستجو کرده و در نتایج روی Check for updates کلیک کنید. حال در پنجره باز شده روی Check for updates کلیک کنید. منتظر بمانید تا فایل های آپدیت دانلود شوند و برای نصب آنها روی Install Updates کلیک کنید. پس از آپدیت شدن ویندوز و اتمام فرایند، سیستم را ریستارت کنید.

نصب Visual C++ Redistributable

فایل api-ms-win-crt-runtime-l1–۱–۰٫dll جزو پکیج Visual C++ Redistributable برای Visual Studio 2015 می باشد. بنابراین راه دیگر شما برای رفع مشکل، دانلود Visual C++ Redistributable برای Visual Studio 2015 می باشد (api-ms-win-crt-locale-l1-1-0.dll دانلود). این فایل را از وبسایت رسمی مایکروسافت دانلود کنید. بسته به نوع سیستم خود، فایل را دانلود کرده و آن را به سادگی نصب کنید. پس از نصب ویندوز را ریستارت کرده و مشکل را تست کنید.

آپدیت کردن Universal C Runtime

همچنین بهتر است اقدام به آپدیت کردن Universal C Runtime نیز کنید. پس از آپدیت و ریستارت ویندوز، مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر Visual C++ Redistributable برای Visual Studio 2015

جهت تعمیر فایل Visual C++ Redistributable برای Visual Studio 2015 به کنترل پنل بروید. سپس وارد قسمت Programs and Features شده و روی Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 راست کلیک کنید. حال روی Change و سپس Repair کلیک کنید. در نهایت روی Yes نیز کلیک کرده و منتظر بمانید تا تعمیر صورت بگیرد.