معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی ناخن در اندروید

بهترین اپلیکیشن های طراحی ناخن در اندروید

معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی ناخن در اندروید

زیبایی و طراحی ناخن ظرافتی به دستان زنان می‌دهد که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. با پیشرفت تکنولوژی و برنامه های موبایلی ، نرم افزارهای مناسبی در این زمینه نیز ارائه شده است. اگر می خواهید بهترین اپلیکیشن های طراحی ناخن در اندروید را بشناسید با ما در این بخش همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن های طراحی ناخن در اندروید را بشناسید

Nails Tutorial

برنامه Nails Tutorial ایده های جالب برای طرح ناخن دارد. طرح‌های زیادی در این برنامه وجود دارد. اکثر آن‌ها ترند روز و مد هستند. هر کدام از طرح‌ها مراحلی دارند و با انتخاب آن‌ها می‌توانید مراحل را ببینید. از ویژگی‌های مثبت این برنامه این است که تمامی ابزارهای لازم برای ایجاد هر طرح را معرفی می‌کند.

Beautiful Nails

برنامه ایده و طرح روی ناخن Beautiful Nails کاتالوگی از طرح‌ها به شما ارائه می‌دهد. هر طرحی را که دوست دارید، می‌توانید در گالری ذخیره کنید. علاوه بر این، امکان به اشتراک‌گذاری آن‌ها هم وجود دارد. برای دسترسی به طرح‌ها نیازی به اینترنت هم ندارید.

Nailbook Nail Designs & Nail Art

نرم افزار طراحی ناخن برای اندروید Nailbook Nail Designs & Nail Art دارای طرح‌های جدید و منحصر به فردی است. این برنامه بیش از ۳۵۰۰۰ طرح دارد. علاوه بر این، آموزش گام به گام طرح‌ها هم در برنامه وجود دارد. برای استفاده از این برنامه باید به اینترنت وصل شوید.

Nail Art Designs Step by Step

از برنامه Nail Art Designs Step by Step هم برای ایده طراحی ناخن در منزل می‌توانید استفاده کنید. این برنامه دارای بیش از ۵۰ طرح زیبا است. تمامی تصاویر بر اساس تم دسته‌بندی شده‌اند و در پوشه‌های مختلف قرار دارند. این برنامه قابلیت جستجو دارد و طرح موردنظر خود را می‌توانید این گونه پیدا کنید. اجرای طرح‌ها بسیار ساده هستند. حتی کودکان هم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

Toe Nail Designs

Toe Nail Designs بهترین برنامه طراحی ناخن پا است. این برنامه برای آن دسته از افرادی مناسب است که علاقه زیادی به پوشیدن صندل دارند. در این برنامه ۱۰۰۰ طرح به صورت HD وجود دارد. برای استفاده از آن نیاز به اینترنت نخواهید داشت. از ویژگی‌های مهم Toe Nail Designs این است که می‌توانید رنگ‌ها و مدل‌ها را شخصی‌سازی کنید.

Easy nail designs

برنامه طرح ناخن Easy nail designs یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن‌هایی است که در این زمینه برای اندروید وجود دارد. هزاران عکس از طراحی ناخن در این برنامه وجود دارد. همه تصاویر بر اساس تم دسته‌بندی شده‌اند و با توجه به هر مناسبت می‌توانید طرحی انتخاب کنید. بخشی در برنامه وجود دارد که کاربر می‌تواند در طرح‌ها ابتکار ایجاد کند. برای استفاده از برنامه نیازی به اتصال به اینترنت نیست.