447V

نحوه ست کردن گوشی تلفن بی سیم

نحوه ست کردن گوشی تلفن بی سیم

هنگامی که شما گوشی تلفن بیسیم خریداری می نمایید این امکان وجود دارد که گوشی تلفن شما با دستگاه اصلی یا همان base  ارتباط نداشته باشد یا به شکل ساده تر با آن ست نباشد .و یا حتی شما بخواهید یک گوشی جدید با تلفن بی سیم خود ست نمایید. در این حالت دو راه کاملا ساده و کاربردی برای شما وجود دارد که شما می توانید به راحتی گوشی تلفن بی سیم خود را با دستگاه اصلی ست نمایید که ما در اینجا این دو روش را به شما آموزش خواهیم داد .

روش اول نحوه ست کردن گوشی تلفن بی سیم :

شما ابتدا می بایست از این موضوع اطمینان کنید که تلفن بی سیمی که قصد ست کردن گوشی برای آن را دارید در حال استقاده نباشد.

در این روش شما باید ابتدا وارد منو (MENU) گوشی تلفن خود شوید و سپس با استفاده از فلش های گوشی منو Initial Setting را پیدا کرده و سپس روی آن کلیک نمایید .

در این هنگام شما می بایست از روی بیس دستگاه کلید Registration را از توی منو پیدا کرده و سپس کید اوکی را فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و در پایان روی گوشی تلفن بی سیم خود Locator را فشار دهید

در این هنگام صدای بوق خواهید شنید که این بدین معنا می باشد که گوشی تلفن بی سیم شما با دستگاه اصلی ست شده است .( گاه ممکن است در یکسری مدل ها صدای بوق شنیده نشود )

 

روش دوم نحوه ست کردن گوشی تلفن بی سیم :

همانند روش قبل از این موضوع اطمینان کنید که تلفن بی سیمی که قصد ست کردن گوشی برای آن را دارید در حال استقاده نباشد.

با گوشی تلفن منو را زده  و سپس  مربع و ۱۳۰ را شماره گیری نمایید .

در این هنگام شما می بایست از روی بیس دستگاه کلید Registration   را از توی منو پیدا کرده و سپس کید اوکی را فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و در پایان روی گوشی تلفن بی سیم خود Locator را فشار دهید .

در این هنگام صدای بوق خواهید شنید که این بدین معنا می باشد که گوشی تلفن بی سیم شما با دستگاه اصلی ست شده است و Base in registering mode نمایش داده می شود .

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.